קייטרינג אסאדו

0
1468
קייטרינג אסאדו

מהו קייטרינג אסאדו?

קייטרינג בשרי אסאדו הוא שם נרדף לבשר איכותי המתאים לאנשים שאוהבים לאכול. קייטרינג אסאדו מתייחס לשני מאפיינים – צליית בשר על גריל והגשת צלעות בקר בחיתוך רוחבי (סטייקים). לרוב לוקח מספר שעות להכין בשר אסאדו על האש, כיוון שמדובר בצלייה איטית וממושכת.

צוות קייטרינג אסאדו לרוב יתמקם מספר שעות לפני תחילת האירוע בכדי להכין את הבשר, כך שעד שהאורחים יגיעו ניתן יהיה להגיש מנות ראשונות ועיקריות. ישנו מגוון גדול של מנות בשר אסאדו, דוגמת: סינטה, אנטריקוט, קדירת אוסובוקו, נקנקיות צ'וריסוס ומרגז, פרגיות ועוד.

קייטרינג בשרי, וקייטרינג אסאדו בפרט, מציג בפני האורחים שלל מנות בשריות איכותיות כמיטב המסורת הארגנטינאית והדרום אמריקאית. כל אחד יכול למצוא את המנה שמתאימה לו וההנאה מובטחת.

זכרו תמיד לערוך השוואה בין מספק חברות קייטרינג אסאדו, בדקו כשרות וודאו עם השף כי מדובר בבשר טרי ואיכותי. פעמים רבות ניתן להגיע לאירועים שעורכת חברת קייטרינג אסאדו בכדי להתרשם ממגוון המאכלים ואיכותם בזמן אמת.

כיצד ניתן לפנות לחברות אסאדו?

מלאו את הפרטים הנדרשים הטופס משמאל על מנת לקבל הצעה עבור קייטרינג אסאדו. תוך זמן קצר, נציגי חברות קייטרינג אסאדו מוביל יחזרו אליכם עם 4 הצעות אטרקטיביות. זכרו לשאול את השאלות הנכונות. שיהיה בתאבון!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here