קייטרינג לחתונה

0
1695

מזל טוב! אתם מתחתנים! קבעתם תאריך, שכרתם אולם או גן אירועים, קניתם שמלה לכלה וחליפה לחתן, בחרתם עיצוב ופרחים – הכל כבר מוכן, ועכשיו נותר לבחור קייטרינג לחתונה שיספק אוכל איכותי לערב הרומנטי בחייכם.

אז איך היה האוכל?

בסוף כל חתונה ובמשך כמה ימים לאחר האירוע, גולת הכותרת בשיחותיהם של האורחים היא האוכל. טיב המנות, טעמם ודרך הגשתם, משפיע רבות על אווירת החתונה. קייטרינג לחתונה קובע את הטון יותר מיופיו של האולם או גן האירועים.

בחירת תפריט

בעת בחירת תפריט קייטרינג לחתונה, חשוב לגוון במאכלים בכדי לקלוע לטעמם של רוב האורחים. לכן נהוג להציע מספר מנות עיקריות לבחירה, כאשר חומרי הגלם הם בדרך כלל בשר, עוף ודגים. לצד המנות העיקריות אפשר להציע תוספות חמות, מאפים, לחמים ובר סלטים. במרבית החתונות התפריט הינו תפריט בשרי וישנן מנות צמחוניות, אך לעיתים, בחתונות הנערכות בצהרים, סוג אירוע שהופך להיות מקובל יותר ויותר, ישנה אפשרות לבחור בתפריט חלבי וקליל המתאים לאווירה הפסטוראלית של חתונה ביום שישי בצהריים.

כמובן שגולת הכותרת בכל קייטרינג לחתונה הן מנות הקינוחים. כיום, מקובל כי תפריט הקינוחים יורכב ממספר מנות אישיות אשר יאפשרו גיוון רב עבור האוחרים. באופן זה, כל אורח יוכל למצוא מנה אחרונה לטעמו, ואף לשלב ולטעום מספר מנות יחדיו.

דרך הגשת האוכל

חלק מהחלטות שיש לקחת בבחירת שירות הקייטרינג המתאים היא האופן שבו מוגש האוכל והתאמתו למיקום האירוע. ישנה אפשרות אחת בה האורחים יסתובבו בין שולחנות חלוקת האוכל ויעמיסו על צלחותיהם ככל העולה על רוחם. האפשרות השנייה הינה הגשה של מלצרים העוברים ומחלקים את האוכל, בהתאם לאווירת החתונה הרצויה.

עלותו שירות קייטרינג לחתונה

לארגן חתונה זהו אירוע יקר מאוד ויש לחשב ולבדוק בצורה מקיפה, היכן ימצא שירות הקייטרינג במחיר ובעושרו של התפריט המוצע המתאים לכם. בכדי לחסוך לכם כאב ראש נוסף,  פורטל קייטרינג קינג מציע לכם למלא טופס זה. תוך דקות ספורות מעת מילויי הטופס, יחזרו אליכם ממספר חברות קייטרינג המתמחות בשירותי קייטרינג לחתונה.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here