מחירי קייטרינג

0
1840

בשנים האחרונות ניכרת עלייה בביקוש לחברות קייטרינג באירועים. כמו בכל תחרות, מבחר חברות הקייטרינג המוצעות בשוק מביא לתחרות בריאה, ונדמה כי המרוויח העיקרי מכך הוא לא אחר מאשר בעל השמחה, או מארגן האירוע. אף על פי כן, מבחר גדול עשוי לבלבל ולהעיב על אופן השיפוט הראלי של הלקוח מן השורה, ועל כן מוטב לבצע סקר שוק עבור מחירי קייטרינג בטרם ההחלטה המשמעותית הזו.

כיצד נקבעים מחירי קייטרינג?

בבואנו לקבוע את מחירי המנות באירוע קייטרינג, עלינו לפרק את המשוואה לכמה גורמים מהותיים:

  • כמות המנות המוגשות – לכמות המנות השפעה ישירה על מחירי הקייטרינג, ככול שמספר המנות רב יותר המחיר לאורח יפחת. אירועים קטנים מתומחרים בהתאם ולרוב הינם עד 200 מוזמנים.
  • מיקום האירוע – היצירתיות בבחירת קייטרינג לאירוע עולה על כל דמיון, תוכלו למצוא קייטרינג לאירועים בטבע וכן, קייטרינג בחלל, אם רק תרצו, ומכאן השמיים הם הגבול, אך יש לקחת בחשבון, כי מחיר לקייטרינג ופר מנה, ישקף את מידת ההשקעה.
  • אירוע יום או אירוע ערב – כמו באולמות ובגני האירועים, בשל הביקוש הגבוה לאירועי ערב, תגלו כי גם קייטרינג מחירים גבוהים יותר בשעות הערביים ואילך.
  • סוג המזון המוגש – כאמור, קייטרינג יכול להיות מזון ביתי ועממי, כדוגמת תבשילים ומאכלים ביתיים שלקוחות קונים לקראת שבת, ועד מנות גורמה ראוותניות. מן הסתם, מחירי קייטרינג בו מוגש סושי, פירות אקזוטיים, בשרי אסאדו, או אפילו קייטרינג על טהרת החלב, עלולים להיות יקרים ולהגיע עד עלות בסך שלוש מאות ש"ח פר מנה, סוגיה שיש לשקול במיוחד באירועים הומי אדם ורבי מוזמנים.
  • סוג הכשרות – מרבית חברות הקייטרינג בישראל מציעות מטבח כשר באופן בסיסי. על מנת להשביע רצונם של אורחים דתיים ולמען הסר ספק, רצוי לוודא את סוג הכשרות הניתנת ולבחון על ידי איזו רבנות רלוונטית ניתנה, ובמידת הצורך לבחור קייטרינג גלאט כושר, או קייטרינג למהדרין, והרי שגם לסוג הכשרות יש משמעות לגבי מחירי הקייטרינג.
  • השירות הניתן על ידי חברת הקייטרינג – כיום ניתן להזמין מחברות קייטרינג הן את הציוד לאירוע, בנוסף על האוכל המוגש על ידם. בין אם מדובר בכיסאות ישיבה,כלי הגשה, שולחנות בר, ועמדות הצלייה והבישול, ובין אם מדובר באוהלים והרכבתם, לרבות פינוי וניקיון בתום האירוע. גם בנושא זה, כל תוספת בארגון האירוע מהווה סיבה להעלאת מחיר קייטרינג ביחס לתעריף הבסיסי.

השוואת מחירי קייטרינג

ביצוע השוואת מחירים לקייטרינג הינה תהליך חשוב, בטרם תחליטו באיזה חברה לבחור להסעיד את האורחים שלכם וודאו שקיבלתם מספר הצעת מחיר הכוללת גם את מחיר המנה וגם את מחיר השרות בהתאם לדרישתכם. זכרו כי המחיר אינו הגורם המכריע בעסקה, איכות האוכל, טיב השרות וההגשה הינם גורמים נוספים שיש להביא בחשבון על כן מומלץ לקרוא ביקורות, ולהתייעץ עם מכרים. באמצעות פורטל קייטרינג קינג ניתן לקבל 4 הצעות מחירי קייטרינג וכן להתרשם מחוות דעת של גולשים.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here